طراحی لوگو در سرودیت و تصویر پروژه انجام شده برای اون اتو فایننس

سرودیت
گالری
تعرفه
پرداخت
آشنایی
تماس

serodit
gallery
order
pay
about
contact

طراحی لوگو و پوستر و تیزر تبلیغاتی در سرودیت
serodit

طراحی لوگو | طراحی هویت بصری در سرودیت
لوگو یا آرم یا نشانه: لوگو نماد و معرف هر برند است، بنابراین طرح آن از اهمیت زیادی برخودار می باشد. اگر یک لوگو خوب طراحی شود، معرف قدرتمند و با ارزشی برای نام تجاری یا برند خواهد بود. به سرودیت در طراحی لوگو اعتماد کنید. از اینرو طراحی یک لوگوی موثر برای یک برند نسبت به سایر اقلام گرافیکی، نیاز به خلاقیت و تلاش بیشتری دارد.
لوگو یا نشانه بیانگر نمادین یک عبارت و یا القاگر یک مفهوم است. آرم مانند امضا که نشانه ای برای اشخاص هستند نشانگر برند و یا موسسه صاحب آرم است. آرم ها در هر جایی که حضور آن موسسه یا شخص یا رویداد صاحب آرم در آن وجود دارد ثبت می گردد و نشاندهنده رد برجای مانده از او در آنجا است.
سرودیت طراحی لوگو را با شناخت اصول انجام میدهد.
اصول کلی که در سرودیت برای طراحی یک لوگو می‌بایست در نظر گرفت، عبارتند از:
ساده باشد.
با فرهنگ موضوع همخوانی داشته باشد.
قابلیت تک رنگ شدن را داشته باشد (امروزه لوگوهایی برای یک محصول یا خدمات از یک شرکت طراحی میشوند که نیازی به قابلیت تک رنگ شدن ندارد، به کاربری لوگو در طولانی مدت توجه کنید!).
قابلیت کوچک شدن در ابعاد ۱ سانتی متر را دارا باشد.
ترجیحا دارای فرم هندسی باشد.
وضوح عوامل مورد استفاده در نظر گرفته شود.
تناسب عوامل مورد استفاده کاملا رعایت شود.
منحصر به فرد باشد!
اط نظر سرودیت سه نوع کلی برای طراحی لوگو وجود دارد:
نوشتاری (لوگو تایپ یا مونوگرام)
تصویری و علامت اختصاری (پیکتوگرام و آرم)
نوشتاری – تصویری
طراحی لوگو تایپ در سرودیت: یکی از عوامل مهم و گاهی مهم ترین ابزاری که در شکل گیری یک هویت خاص مورد استفاده طراحان قرار می گیرد، لوگو است. سرودیت از این موضوع اگاه است. لوگو تایپ یا نشانه نوشته، اغلب نام خاصی برای یک شرکت، مجموعه یا کالا و گاهی تنها یک نوشته حتی فاقد معنی است که با طراحی خاص و متفاوت ارائه می‌شود تا به اذهان بنشیند. طراجی لوگو در سرودیت یک طراحی اصولی است. در یک نگاه سریع اولین چیزی که در اکثر اوراق اداری به نظر مخاطبان می رسد لوگوی آن است. بیشترین کاربرد لوگوها آن است که برای مخاطب قابل شناسائی باشند. بنابراین در طراحی لوگو خوانا بودن همراه با متفاوت بودن یا سایر لوگوهای هم موضوع، یک اصل است. لوگو باید قابل درک، تاثیر گذار بوده و در ذهن بیننده باقی بماند. لوگو از سرمایه های معتبر یک شرکت محسوب می شود که حتی با ارتقاء یک شرکت همچنان نام و لوگوی آن ثابت می‌ماند.


طراحی پوستر تبلیغاتی در سرودیت همواره یک از بهترین نوع طراحی هاست. زیرا می توان قوانین را زیر پا گذاشت. پوستر تبلیغاتی فقط نیاز به خلاقیت و جسارت دارد و اگر قوی باشد، احساسات اقراد را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد.
تعدادی از آن ها شما را هیجان زده می کند و باعث می شود ضربان قلبتان تند شود. مانند پوستر های موسیقی و پوسترهای مناسبتی. تعدادی دیگر، پر از اطلاعات در یک زمینه هستند. بعضی از آن ها اصلا اطلاعات خاصی نمی دهند و فقط ارجاع می دهند به یک مکان یا اپلیکیشن و یا هرجای دیگر.
کلید اصلی ماجرا این است که شما بتوانید یک تناسب بین موضوع، متن، تصاویر و لوگو برقرار کنید. هنگامی که به این تناسب برسید، به یک پوستر تبلیغاتی خوب دست یافته اید.
اولین و قطعی ترین قسمتی که باید مطالعه کنید، شناخت مخاطب و شناخت دقیق محصول است(محصول یا خدمات یا رویدادی خاص که می خواهید برای آن پوستر طراحی کنید.) سپس مرحله پرداختن به ظاهر است. رنگ، فونت و گرافیک. برای بررسی این که به چه صورتی کار را پیاده سازی کنید، باید بدانید که می خواهید چه عکس العملی از مخاطب دریافت کنید. می خواهید مخاطب را هیجان زده کنید؟ می خواهید به فکر فرو رود؟ یا می خواهید…

در سرودیت خوانا بودن پوستر تبلیغاتی الزاما به این معنا نیست که مخاطب بتواند تمام مطالب روی پوستر را مطالعه کند. باید مطمئن شوید که مخاطب دقیقا متوجه تبلیغ شما شده است و می داند محصول، خدمات یا توصیه شما چیست. مطمئن شوید که از فاصله زیاد هم پوستر شما قابل فهم است. سرودیت این اصل را در طراحی پوستر رعایت میکند.
هنگامی که شما بیش از یک رویداد یا محصول دارید، طبیعتا باید بیش از یک پوستر تبلیغاتی طراحی کنید. وقتی یک سری پوستر طراحی می کنید، بد نیست قالب یکسانی داشته باشند. به این معنا که تصاویر و رنگ ها می توانند تغییر کنند ولی پوستر دوم و سوم باید مخاطب را به یاد پوستر اول هم بندازد. این به معنای کپی نیست. به معنای ایجاد ساختار یکسان برای همه آن هاست. پوستر ها هر کدام به صورت جدا باید دارای پیام باشند و وقتی در کنار هم قرار می گیرند هم معنا داشته باشند.
نگاه سرودیت به طراحی پوستر، نگاهی هنری و تبلیغاتی می باشد. در طراحی پوستر ها، هر دو بخش برای متخصصین آگرین شایان اهمیت است. همانطور که بخش تبلیغاتی، و محتوایی یک پوستر دارای اهمیت است، بخش زیبایی شناختی و هنری آن نیز دارای اهمیت و جایگاه ویژه ای می باشد. آن چیزی که شما از آگرین به دست خواهید آورد، پوستری خلاق، به روز و نو، با ایده پردازی قدرتمند است.
طراحی پوستر تبلیغاتی ساده و ارزان مناسب افرادی است که نیازمند پوستر هستند، اما توانایی مالی کمتر و زمان بسیار کوتاهی دارند. ما در تیم طراحی و تبلیغات آگرین، برای این عزیزان خدمات طراحی پوستر تبلیغاتی ساده و ارزان قیمت را فراهم آورده ایم، تا بتوانند با صرف هزینه کم تبلیغاتشان را انجام دهند.
طراحی پوستر (و به صورت کلی انواع تبلیغات) قدرتمند و تاثیر گذار نیازمند ایده پردازی قوی می باشد. ما پس از بررسی نیاز های مشتریان محترم اقدام به ایده پردازی کرده و سپس اقدام به طراحی می کنیم.

تیزر تبلیغاتی تکنیکی برای انواع آگهی شامل تلویزیونی، رادیویی یا رسانه‌ محیطی‌ و چاپی می باشد و یا به رفتاری اطلاق می‌ شود که با کامل نشان ندادن چیزی یا کامل نگفتن حرفی، در فرد مقابل ایجاد حس کنجکاوی می‌کند.برای ساخت تیزر تبلیغاتی در سرودیت در مقایسه با روش های دیگر تبلیغاتی زمان و سرمایه بسیار بیشتری اختصاص داده می‌شود، لذا باید با بهره گیری از تکنیک ها و روشهای مختلف تیزرهایی با سطح اثربخشی بالایی طراحی و تولید کرد.
ویژگی های کلیدی تیزر تبلیغاتی:
ایده‌های مفهومی و خلاق: ساخت تیزر تبلیغاتی با هدف انتقال معنا و مفهوم انجام می‌شود بنابراین هر تیزر تبلیغاتی جذاب و اثرگذار بر اساس یک سناریو خلاقانه و حرفه‌ای ساخته می‌شود.
مراحل پیش تولید ساخت تیزر تبلیغات سرودیت عبارتند از:
انتخاب یک پیام و ایده مناسب برای مخاطب
ساخت سناریو منتناسب با موضوع
دکوپاژ(سناریوی نهایی نقشه ی راه)
تعیین بودجه
انتخاب عوامل موثر در ساخت تیزر تبلیغاتی
تیزر تبلیغاتی یکی از روش های ایده آل برای معرفی محصولات یا خدمات شما به مخاطبان است. شما با یک تیزر تبلیغاتی خلاقانه و مناسب میتوانید پیام خود را در مدت زمان کوتاه به بیننده منتقل کنید؛سرودیت این کار را بهترین نحو برای شما به انجام خواهد رساند. شما باید هدف و پیام تبلیغ خود را مشخص کنید تا تیم حرفه ای آداک با ایده های بکر و خلاقانه برای تیزر تبلیغاتی شما سناریو بنویسند و طبق آن تیزر تبلیغاتی شما ساخته شود. شما میتوانید با ساخت یک تیزر تبلیغاتی و انتشار آن در رسانه های مختلف، برند خود را به همه معرفی کنید و پیام خود را به مخاطبان برسانید
فرصت کوتاه است! باید در چیزی حدود حداکثر ۳۰ ثانیه همه چیز را گفت! ساخت تیزر تبلیغاتی خوب به غایت دشوار است و نیاز به تخصص و هنر دارد. گروه هنری پادان با بهره گیری از ابزار پیشرفته، سناریوی حرفه ای و اصولی، پرداخت جلوه های ویژه و دقت فراوان تیزر تبلیغاتی را به یکی از تبحرهای خود تبدیل کرده است.
قدر مسلم این است که اهمیت انتخاب صحیح ساخت تیزر تبلیغاتی نباید نادیده گرفته شود زیرا بیشتر سهم هزینه تبلیغات بازرگانی مصر وقت همین وسایل میگردد. توفیق هر تلاش تبلیغاتی به طور مستقیم بستگی کامل به انتخاب وسیله جهت رساندن تیزر تبلیغاتی دارد. بنابراین انتخاب وسیله تبلیغ و طرح ریزی انتخاب وسیله یکی از اجزای مهم طرح تبلیغات بازرگانی به شمار میرود (سلاحی و تکیه، ۱۳۵۱). از این رو در زیر، هریک رسانه های عمده را به تفکیک مورد بررسی قرار داده و مزایا و معایب آن را برمی شماریم.
به دلیل اینکه در تهیه و تولید یک تیزر تبلیغاتی هزینه و وقت زیادی صرف می شود ،لذا باید با بهره گیری از متخصصان مجرب و تکنیکها مختلف تیزرهایی با بالاترین سطح اثر بخشی طراحی و تولید نمود. ساخت تیزر تبلیغاتی شامل سه مرحله پیش از تولید، تولید و پس از تولید است. ایده پردازی و سناریو نویسی، انتخاب بازیگران، فیلمبرداری، تدوین، و … از جمله اقداماتی است که در تولید یک تیزر تبلیغاتی انجام می شوند. استراتژی، خلاقیت و اجرا سه عامل اساسی در موفقیت یک تیزر تبلیغاتی به شمار می آیند. تیزر های تبلیغاتی موفق از نظر اتخاذ استراتژی بی نقص‌،دارای مفهومی خلاق، پیامی گویا و از اجرای موثر و حرفه ای نیز برخوردارند. اینکه سرودیت با چه روشی در قالب یک تیزر تبلیغاتی پیام خود را به مخاطب انتقال دهیم، بخشی از استراتژی خلاق است. روش ها و تکنیک های مختلفی برای ساخت تیزر تبلیغاتی وجود دارد.

بیلبورد در واقع همان تابلو تبلیغاتی بزرگی است که در کنار اتوبان ها و جاده ها به چشم میخورد. دلیل اصلی جلب توجه عابران و رانندگان بزرگی بیش از حد بیلبورد نیست بلکه پیام و طرحی که در آن وجود دارد میتواند مجذوب کننده و تاثیرگذار باشد. با توجه به قیمت بالای آن در مقایسه با سایر روش های تبلیغات محیطی و یا بازاریابی اینترنتی توجه به طرح و ایده بیلبورد اهمیت ویژه ای می یابد. بدون شک Billboard بهترین راه برای انتقال پیام خود به مردم یک محله یا مسیر مشخص خواهد بود.
طراحی بیلبورد در سرودیت به شناخت اصول این کار انجام میشود.
علاوه برسایز بزرگ موارد مهم دیگری هستند که باید در طراحی بیلبورد به آنها توجه شود. با توجه به هزینه بالا و زمان کمی که توسط افراد دیده میشوند نیازمند خلاقیت و تفاوت زیادی در طراحی اولیه بیلبورد ها هستیم. در ادامه چند نکته اساسی از نظر سرودیت در این مسیر را بررسی خواهیم کرد.
قبل از طراحی شما باید همه چیز را در مورد محصول مورد نظر مشخص نمایید، مخاطبان هدف و پیام مورد نظر شرکت را تعیین کنید. در بعضی موارد انتخاب محل نصب بیلبورد بر عهده شما خواهد بود. ولی در بسیاری از موارد جای آن از قبل تعیین شده و شما باید در جریان محل دقیق قرارگیری بیلبورد باشید.
بیلبورد یا آگهی‌نما (مصوبه فرهنگستان زبان)، به تابلوی بزرگی گفته می‌شود که فضای مناسبی برای نصب آگهی، در اختیار دولت، صنعتگران و عرضه کنندگان کالا می‌گذارد. سرودیت خدمات طراحی بیلبورد را بسیار دقیق ارائه میکند. بطور کلی به هر فضای خارجی که امکان نصب آگهی بر آن باشد اطلاق می‌شود. اما امروزه، بیشتر به معنای تابلوهای بسیار بزرگ و نورپردازی شده ‌است که بر پایه‌های بلندی قرار گرفته و از فواصل دور قابل دیده شدن هستند.

امروزه آگهی‌نماها مجموعه‌ای از تصاویر بزرگ هستند، ممکن است بعضی از آنها مضحک، عجیب و غریب و گاهی کنایه آمیز به نظر آیند. ما به عنوان بیننده می‌توانیم دیدگاه‌های مختلفی نسبت به هر آگهی‌نما داشته باشیم اما این واقعیت را نمی‌توان انکار کرد که بیلبوردها، نماد جریان دائمی و روان زندگی هستند.
بیلبورد های نقاشی، وینیل‌ها، بنرها، بیلبورد های دو منظره‌ای، بیلبورد های سه منظره‌ای، سیستمهای جدید بیلبورد ، بیلبورد های سه نمایی بیلبورد های بک لایت.
عوامل موثر در طراحی بیلبورد
سرودیت طراحی بیلبورد را با شناخت اصول انجام میدهد. بیلبورد یک رسانه پرقدرت و تاثیرگذار و مسائل آن نیز به همان اندازه قابل مشاهده و لمس هستند. مخاطبانی که به یک بیلبورد ها می‌نگرند، از آنجا که به آسانی نسبت به آن جلب توجه نشان می‌دهند؛ ممکن است به همان سرعت نیز از نگریستن به آن صرفنظر کنند. برآیند کار روی بیلبورد می‌بایست آنقدر رضایتبخش باشد که پیام را در مقاطع اندکی از ثانیه‌ها به بیننده القاء کند.
تابلو، مناظر و حواشی آن، مجموعه‌ای از ارزش‌های چند گانه‌ای هستند که به صورت واحد عمل می‌کنند. به لحاظ همین ویژگی، یافتن یک نقطه شروع می‌بایست خود مسئله‌ای درخور توجه
برای طراح می‌باشد. چون روی ناخودآگاه افراد اثر می‌گذارد و مخاطبان، خود، دیدن بیلبورد موثرند که در ذیل به آنهااشاره می‌شود:
البته باید اضافه نمود که سطح بیلبورد ها در حال افزایش است و استفاده از تابلوها با سطوح بزرگ مورد استقبال واقع شده است. باید یادآوری شود که این بیلبورد ها از نظر اندازه، شکل، محل نصب، سطح تبلیغ و دیگر ویژگیهایشان از تنوع فراوانی برخوردار می‌باشند و این ویژگیها در سطح شهر از قانون ثابتی تبعیت نمی‌کنند و همچنان در حال تغییر و تحول و پیشرفت می‌باشند.

طراحی سایت

وب سایت چیست؟
وب سایت، مجموعه ای از صفحات مرتبط به هم است که اطلاعاتی را در اختیار بیننده قرار می دهد. وب سایت، امکان حضور هر شخص یا شرکت در شبکه اینترنت است. یک وب سایت می تواند علاوه بر ایجاد ارتباط و معرفی دارنده سایت، امکان اطلاع رسانی به روز، بازاریابی و معرفی بین المللی را نیز فراهم آورد.
فواید داشتن وب سایت از نظر سرودیت:
در دسترس بودن
وب سایت شما در هر زمان از روز باز است و همواره اطلاعات و محصولات یا خدمات شرکت شما را در تمامی ساعات شبانه روز و روزهای تعطیل در اختیار کاربران و مشتریان قرار می دهد و آنها اطلاعات مورد نیاز را در مورد شرکت بدست می آورند
سرودیت یک سایت مناسب را برای شما طراحی میکنید.
جلوگیری از اتلاف زمان
وب سایت شما می تواند به سوالات متداول مشتریانتان پاسخ گوید و آنها را به خوبی راهنمایی کند و در اتلاف زمانی که صرف پاسخگویی به مشتریان میکنید جلوگیری کند.
وی سایت شما در سرودیت به بهترین شکل طراحی میشود.
بازاریابی قوی
وب سایت شما بازاریاب ۲۴ ساعته شماست و موتورهای جستجو مانند گوگل ، یاهو،… بدون هزینه برای شما بازاریابی می کنند.
کسب درآمد فقط از طریق داشتن وب سایت
در آمد خود را افزایش دهید امروزه شرکتها و افراد بسیاری هستند که فقط از طریق وب سایت فعالیت می کنند و عمده درآمد آنها از طریق وب سایت و مشتریان آنلاین است.
تبلیغات موثر
در هزینه تبلیغات صرفه جویی می شود، هر بار که محصولات شما ارتقا پیدا می کنند ، چقدر هزینه صرف چاپ مجدد بروشورها، راهنمای محصولات و اطلاع رسانی به مشتری های قدیمی خود می کنید! در حالیکه هزینه بروز رسانی وب سایت قابل قیاس با هزینه های چاپ نمی باشد، در عین حال که گستره وسیع تری را نیز هدف قرار می دهد.
یک ‌سوم مردم جهان از اینترنت استفاده می‌کنند تبلیغات در اینترنت و معرفی وب سایت شما نسبت به سایر رسانه ها مانند رادیو، تلویزیون، مجلات و بیلبردها به مراتب ارزانتر می باشد. فراموش نکنید که هرگز قادر به ارائه کالا و خدمات خود به مردم نخواهید بود مگر اینکه حضور خود را پیاپی یادآوری نمایید.
ارائه محصولات
ارائه محصولات ویژه در سایت به آسانی انجام می شود در صورتیکه دستیابی به مشتریان از طریق تلفن، ارسال نامه، یا فاکس ممکن است زمان بر و در عین حال پرهزینه باشد.
ارتباط نامحدود با مردم خارج از مرزهای جغرافیای
امروزه یکی از راههای فعالیت در خارج از مرزهای کشور داشتن یک سایت چند زبانه است که می توان به راحتی تجارت خود را گسترش داد و به بیرون از مرزها برد و تقریبا هیچکس نمی تواند مدعی فعالیت خارج از مرزهای جغرافیایی شود در حالی که وبسایتی ندارد.
حدود پنجاه درصد از بازدید کنندگان وب ،اعتبار شرکت شما را براساس سایت شما قضاوت خواهند کرد. شما کسب و کار خود را با یک سایت زیبا می توانید رونق دهید. طراحی سایت را سرودیت برای شما انجام میدهد.
امروزه وب سایت لازمه فعالیت شماست. شما میتوانید خدمات خود را با شیوه ای شایسته از طریق وب سایتی که سرودیت برایتان طراحی میکند معرفی نمایید.

کد پروژه:

774851

طبقه‌بندی:

لوگو
برچسب‌ها:
serodit, آرم, آگهي, آگهی, اختصاصي, اختصاصی, ارم, ايده, ايده پردازي, ايده طراحي, ایده, ایده پردازی, ایده طراحی, برندينگ, برندینگ, تايپوگرافي, تایپوگرافی, تبليغات, تبليغاتي, تبلیغات, تبلیغاتی, تجاري, تجاری, خصوصي, خصوصی, خلاقيت, خلاقیت, ساخت آرم, ساخت آرم تجاري, ساخت آرم تجاری, ساخت آرم سفارشي, ساخت آرم سفارشی, ساخت ارزان لوگو, ساخت ارم, ساخت برند, ساخت برند تجاري, ساخت برند تجاری, ساخت برندينگ, ساخت برندینگ, ساخت تايپوگرافي, ساخت تايپوگرافي تجاري, ساخت تايپوگرافي شخصي, ساخت تایپوگرافی, ساخت تایپوگرافی تجاری, ساخت تایپوگرافی شخصی, ساخت لوگو, ساخت لوگو اختصاصي, ساخت لوگو اختصاصی, ساخت لوگو ارزان, ساخت لوگو تايپوگرافي تجاري, ساخت لوگو تايپوگرافي شخصي, ساخت لوگو تایپوگرافی تجاری, ساخت لوگو تایپوگرافی شخصی, ساخت لوگو تجاري, ساخت لوگو تجاری, ساخت لوگو خصوصي, ساخت لوگو خصوصی, ساخت لوگو سفارشي, ساخت لوگو سفارشی, ساخت لوگو شخصي, ساخت لوگو شخصی, ساخت نام, ساخت نام تجاري, ساخت نام تجاری, ساخت نشانه, ساخت نماد, ساخت نماد تجاري, ساخت نماد تجاری, سروديت, سرودیت, سفارشي, سفارشی, شخصي, شخصی, طراح خلاق, طراحي, طراحي آرم, طراحي آرم تجاري, طراحي آرم سفارشي, طراحي آگهي, طراحي اختصاصي, طراحي ارزان, طراحي ارزان لوگو, طراحي ارم, طراحي برند, طراحي برند تجاري, طراحي برندينگ, طراحي تايپوگرافي, طراحي تايپوگرافي تجاري, طراحي تايپوگرافي شخصي, طراحي تبليغ, طراحي تبليغات, طراحي تبليغاتي, طراحي تجاري, طراحي تخصصي, طراحي حرفه اي, طراحي خصوصي, طراحي خلاق, طراحي خلاقانه, طراحي سروديت, طراحي سفارشي, طراحي شخصي, طراحي گرافيک, طراحي گرافيکي, طراحي لوگو, طراحي لوگو اختصاصي, طراحي لوگو ارزان, طراحي لوگو تايپوگرافي تجاري, طراحي لوگو تايپوگرافي شخصي, طراحي لوگو تجاري, طراحي لوگو خصوصي, طراحي لوگو سفارشي, طراحي لوگو شخصي, طراحي نام, طراحي نام تجاري, طراحي نشانه, طراحي نماد, طراحي نماد تجاري, طراحی, طراحی آرم, طراحی آرم تجاری, طراحی آرم سفارشی, طراحی آگهی, طراحی اختصاصی, طراحی ارزان, طراحی ارزان لوگو, طراحی ارم, طراحی برند, طراحی برند تجاری, طراحی برندینگ, طراحی تایپوگرافی, طراحی تایپوگرافی تجاری, طراحی تایپوگرافی شخصی, طراحی تبلیغ, طراحی تبلیغات, طراحی تبلیغاتی, طراحی تجاری, طراحی تخصصی, طراحی حرفه ای, طراحی خصوصی, طراحی خلاق, طراحی خلاقانه, طراحی سرودیت, طراحی سفارشی, طراحی شخصی, طراحی گرافیک, طراحی گرافیکی, طراحی لوگو, طراحی لوگو اختصاصی, طراحی لوگو ارزان, طراحی لوگو تایپوگرافی تجاری, طراحی لوگو تایپوگرافی شخصی, طراحی لوگو تجاری, طراحی لوگو خصوصی, طراحی لوگو سفارشی, طراحی لوگو شخصی, طراحی نام, طراحی نام تجاری, طراحی نشانه, طراحی نماد, طراحی نماد تجاری, گرافيک, گرافيکي, گرافیک, گرافیکی, لوگو, نشانه, نماد
نظری ثبت نشده

نظر شما چیست؟